Сообщения

Урок №2 (математика)

Изображение
Розв’язування задач на вивчені випадки арифметичних дій. Знаходження значень виразів. Обчислення довжини сторони рівностороннього трикутника за його периметром. (за підручником «Математика» Богданович   М. В.) Мета. формувати поняття про таблицю множення і ділення на 3; тренувати здатність множити і ділити на 2 і 3; навчити обчислювати довжину сторони рівностороннього трикутника за його периметром; розвивати розумові операції (аналіз, синтез, узагальнення), увагу, пам’ять, творчі здібності; прищеплювати інтерес до математики. Хід уроку І. Організаційний момент. Коли заходить вчитель – треба встати. Коли дозволить – тихо сядь. Спитати хочеш – не гукай, А тільки руку піднімай. Щоб не пройшов для тебе марно час Ти правила виконуй повсякчас: У важним Р озумним О рганізованим К мітливим  будь І про старання не забудь. Математика – це гімнастика розуму. Отже, почнемо з перевірки домашнього завдання. Кожному з Вас я роздам картку, яку ви повинні бу...

Урок №1 (Математика)

Изображение
Тема. Утворення і запис частин. Визначення кількості частин у цілому. Складені задачі на 2-4 дії, які є комбінацією вивчених видів простих задач. Мета: а)   навчальна: пояснити утворення частин способом ділення цілого на рівні частини і виділенням однієї з них, вчити визначати кількість певних частин у цілому, вправляти у розв’язуванні задач на 2-4 дії, які є комбінацією вивчених видів простих задач; б)  розвиваюча: розвивати навички самоконтролю, увагу, мислення; формувати комунікативну компетентність; в)  виховна: виховувати інтерес до математичних знань, культуру письма в зошиті, старанність у навчанні, допитливість. Обладнання: індивідуальні картки із завданнями для роботи у групах, самостійної роботи; картки рефлексії. Тип уроку: урок засвоєння умінь та навичок із застосуванням інтерактивних технологій. Підручник: Математика 3 клас, Ф. М. Рівкінд, Л. В. Оляницька. Хід уроку І. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ - Пролунав дзвінок, а, отже, почався урок м...